piątek, 6 kwietnia 2018

Zwykła karteczka

Ostatnio u mnie na blogu głównie prace na  zabawy wyzwaniowe, ale tak się składa, że biorę udział w kilku całorocznych wyzwaniach, więc i pokazać trzeba, co się zdziałało:)
Niezmordowana Inka z Klonowej, oprócz wyzwań bożonarodzeniowych, sprawiła nam wyzwanie karteczkowe. Zachęcam wszystkich, a szczególnie początkujących do zapoznania się z mapką i przystępnym opisem na jej stronie.
Nie należę do osób lubiących mapki. W ogóle nie lubię się dostosowywać do czegokolwiek. Jednak mapka pozwala uporządkować elementy układanki.
A przecież "zboczyć" z obranego kursu zawsze można:))))

Oto grzeczna karteczka wykonana wg mapki


Mapka Inki z KlonowejA z ważnych spraw- to lody w słońcu na tarasie zaliczone!!!
Czy Was też trafił szlag, kiedy po Świetach spędzonych  przy kominku i +2 na zewnątrz po dwóch dniach zrobiło się lato i +20????

Słonecznie pozdrawiam
Wasza

6 komentarzy:

 1. Śliczna kartka. A mnie wkurza że jutro muszę iść do pracy a ma być ciepło. Pewnie jak będę miała wolne to będzie zimno :-(. Pozdrawiam :-).

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja nie lubię tak nagłego skoku temperatur...zaraz źle się czuję. Kartka jest bardzo piękna. :) Radosnego weekendu Ci życzę. :)

  OdpowiedzUsuń

 3. Super cute!!! Thank you for joining us at Love to idea, good luck!!!

  หนังออนไลน์

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczna kartka, bardzo romantyczna :)
  Jak ja się cieszę, że w końcu zima odpuściła, lodów jeszcze nie było, ale zaliczyłam za to obiad przed domem :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Według mapki ale z własną odrobiną polotu :) tak lubię najbardziej! i zawsze szukam tych odrębnych elementów na mapkowanych kartkach iiii... nie zawiodłaś mnie - taga nie ma, paska nie ma, a kartka i tak spełnia wymogi schematu!

  OdpowiedzUsuń

To wspaniale, że znalazłaś chwilę, żeby napisać parę słów

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...