wtorek, 3 kwietnia 2018

Odsłona trzecia Grudniownika 2018

Inka z Klonowej nie ustaje w wysiłkach i przedstawia nam coraz to nowe zadania grudniownikowe. Tym razem mieliśmy wykonać dwie stronki - o swoim mieście i o tym jak sklejamy karteczki dla bliskich.
Stronka przedstawiająca miasto w grudniu nieodparcie skojarzyła mi się ze strojnymi jarmarkami umilającymi widok miasta w ten zimowy czas. I tak też ją zatytułowałam - Jarmarki.
Z niecierpliwością czekam na rozpoczęcie sezonu jarmarkowego. Wypatruję ich w mieście i chętnie odwiedzam. Dla mnie zmarźlaka, miłą odmianą są jarmarki "pod dachem". Nie marznę wtedy i mogę w spokoju wybrać prezenty dla najbliższych:) Ale, ale nic nie zastąpi nastroju jarmarku świątecznego np. na rynku, gdzie w razie zimna można wspomóc się grzańcem:))))
Na jarmarku musiał pojawić się sznur żaróweczek Kolejna strona do grudniowego albumiku to "Kartki świąteczne".
W wolnym miejscu o wyglądzie znaczka pocztowego, w grudniu pojawi się zdjęcie kartek zrobionych własnoręcznie dla rodziny i znajomych.
Wykonując tę stronę w Grudniowniku cieszę się jak dziecko, bo uwielbiam ten temat. Gromadzę stemple-Post card, wykrojniki o wyglądzie znaczków pocztowych, taśmy washi i obrazki pasujące do tego tematu. Dlatego ta strona wygląda na najbardziej przeładowaną w całym albumie, ale nie mogę się powstrzymać przed kolejnymi stempelkami:))))
Trzecim zadaniem na ten miesiąc było wykonanie przekładek foliowych. Ja skonstruowałam shaker boxy.
Jako szczęśliwa posiadaczka Fuse Tool-zgrzewarki, z lubością sklejam folię wsypując tam tony cekinów i innych świecidełek. Skonsrtruowałam 3 grzechoczące strony :)
 I druga strona-Oprócz tego -"Shine"! Blask, który towarzyszy nam w tym rozświetlonym miesiącu:)
Wąska przekładka, która mogłaby być zakładką do książki:)Bardzo lubię drukować grafiki z Pinteresta, które podkreślają tematykę już wykonanych kart i tworzyć z nich shaker boxy.
Z pewnością zrobię  jeszcze kilka takich przekładek i pokażę przy okazji kolejnych grudniowych dni.

Wielu grudniownikowych pomysłów życzy Wam8 komentarzy:

 1. Świetnie wyglądają kolejne strony Twojego grudniownika! Shakery - uwielbiam, a ta forma jest bardzo ciekawa! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękny będzie ten Twój grudniowy album. Pozdrawiam :-).

  OdpowiedzUsuń
 3. Przychodzi mi do głowy tylko jedno słowo - magicznie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Nastrój jarmarków czuję! Blask jest, foliówki wypełnione (muszę mieć to narzędzie, jeszcze bardziej polubię wszystko shaker'owe) można myśleć o .. kolejnych stronach!

  OdpowiedzUsuń
 5. No nieee,lampki choinkowe???? Cudowny dodatek! Idealny na stronę o jarmarkach, a stronka "pocztowa" super. Bardzo lubię w tym stylu pakować prezenty, zwłaszcza książki pod choinkę:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jestem pod wrażeniem Twojego albumika-gruniownika:)
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Perfect inspiration :) and what attention to detail! I admire and congratulate.

  หนังออนไลน์

  OdpowiedzUsuń

To wspaniale, że znalazłaś chwilę, żeby napisać parę słów

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...